- N/A -

News about Stefan Kovacs
2018-08-27 10:16:22
Lideri dupa o victorie convingatoare!
FCSB a castigat fara drept de apel, 4-1, meciul de la Ovidiu, impotriva celor de la FC Viitorul si a urcat pe prima pozitie in clasament.
2018-07-22 01:41:16
Debut nefericit in noul sezon!
FCSB a inceput noul sezonul al Ligii 1 cu un esec neasteptat, scor 1-0, in deplasarea de la Giurgiu.
2018-04-30 01:18:43
Thriller pe Arena Nationala! Se joaca!
FC Steaua Bucuresti a terminat, pentru a patra oara in acest sezon, la egalitate, cu acelasi scor, 1-1, impotriva contracandidatei la titlu, CFR Cluj.
2018-04-10 00:28:56
Victorie clara si lideri pe merit!
FC Steaua Bucuresti a obtinut luni seara o victorie meritata, scor 2-0, impotriva celor de la CS Universitatea Craiova, intr-o partida contand pentru a patra etapa a play-off-ului Ligii 1.
2018-03-12 11:00:57
Ros-albastrii se mentin in lupta!
FC Steaua Bucuresti a castigat, scor 2-1, prima partida din play-off-ul Ligii 1, sezonul 2017-2018, impotriva campioanei en-titre, FC Viitorul.
2017-10-30 03:42:24
Inapoi pe primul loc in clasament!
FC Steaua Bucuresti a ajuns pe prima pozitie in clasamentul Ligii 1 in stil mare, castigand la scor, 5-2, pe terenul celor de la CS Universitatea Craiova, unii dintre contracandidatii ros-albastrilor in lupta pentru titlu.
2017-09-25 00:36:33
A fost Derby cu adevarat!
FC Steaua Bucuresti a obtinut o victorie superba si pe deplin meritata in Derby, scor 1-0, la capatul unei partide extrem de antrenante pentru spectatori si pentru cei din fata televizoarelor.
2017-07-31 00:50:05
Primul pas gresit in campionat!
FC Steaua Bucuresti a obtinut doar o remiza, scor 1-1, impotriva celor de la CS Universitatea Craiova, intr-o partida contand pentru etapa a 3-a a Ligii 1.
2017-04-03 11:10:03
Victorie superba intr-un Derby antrenant!
FC Steaua Bucuresti a castigat de o maniera extraordinara Derby-ul cu numarul 169, impunandu-se cu 2-1 si incheind, astfel, seria de meciuri fara victorie impotriva celor de la Dinamo.
2016-12-15 01:54:23
Cupa Romaniei, obiectiv ratat!
FC Steaua Bucuresti a ratat calificarea in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, fiind depasita, la loviturile de departajare, de catre divizionara secunda CS Mioveni, dupa 1-1 la finalul celor 120 de minute regulamentare.
2015-09-25 03:38:26
Tahar a adus calificarea in optimi!
Steaua s-a calificat in optimile Cupei Romaniei Timisoreana, dupa ce a invins-o pe Universitatea Cluj cu 1-0, in Ardeal, printr-un gol marcat de Aymen Tahar in minutul 81.
2015-06-22 21:06:50
Dumnezeu sa te odihneasca, Constantin Cernaianu!
Fotbal Club Steaua Bucuresti isi exprima regretul la auzul vestii conform careia marele antrenor roman Constantin Cernaianu s-a stins din viata la varsta de 81 de ani.
2014-11-14 12:20:20
Helmuth Duckadam: "Am ramas stupefiat!"
Helmuth Duckadam se declara dezamagit de intalnirea pe care a avut-o cu reprezentantii Comisiei de Disciplina a FRF, care l-au citat in urma plangerii facute de catre CCA la adresa sa.
2014-10-29 12:27:55
Stanciu a adus calificarea in sferturi!
Campionii Romaniei s-au calificat in "sferturile" Cupei Romaniei TIMISOREANA dupa ce au trecut cu 1-0 de CSMS Iasi, datorita golului inscris de Nicolae Stanciu in minutul 89.
2014-10-27 00:20:27
Campioana pierde in urma unui arbitraj scandalos!
Campionii Romaniei au pierdut prima partida in deplasare din campionatul intern dupa aproape doi ani, 1-0 la Targu-Mures, in urma unui arbitraj scandalos al lui Istvan Kovacs, care a lasat un gust amar tuturor celor care au urmarit partida.
2014-10-20 08:42:48
Campionii s-au impus lejer si isi mentin lideratul!
Steaua a castigat fara probleme, scor 4-1, meciul disputat impotriva echipei lui George Ogararu, Universitatea Cluj.
2014-05-24 16:21:26
Campionii au ratat Eventul! Finala pierduta la penalti-uri!
Campionii Romaniei au ratat sansa de a realiza Eventul si Tripla in acest sezon, dupa ce au pierdut, in urma loviturilor de departajare, Finala Cupei Romaniei, disputata impotriva celor de la Astra Giurgiu.
2014-04-18 00:49:10
Steaua in Finala Cupei. Inca un pas spre Event!
Steaua si-a asigurat locul in finala Cupei Romaniei TIMISOREANA dupa egalul, scor 1-1, din returul semifinalelor cu Dinamo.
2013-12-22 11:54:37
Un 2013 magnific incheiat cu o remiza!
Steaua a obtinut un rezultat de egalitate, scor 1-1, pe terenul liderului provizoriu al Ligii 1, Astra Giurgiu, dupa o partida restanta, contand pentru etapa a doua.
2013-07-11 03:10:56
Super Campionii! Debut senzational de sezon!
Steaua a adaugat un nou trofeu la panoplie, castigand cea de-a sasea Super Cupa a Romaniei, dupa un 3-0 sec aplicat celor de la Petrolul Ploiesti, detinatorii Cupei Romaniei.