Mandate   Martie 2011 - Mai 2011

Stiri despre Sorin Cartu
2015-08-24 01:07:46
Stanciu si Tade au readus gustul victoriei!
Campionii Romaniei au castigat duminica, la Craiova, impotriva celor de la CS Universitatea, cu 2-1.
2015-03-01 23:52:47
Doar egal cu un adversar ultra-defensiv!
Campionii Romaniei au obtinut doar un rezultat de egalitate, 0-0, pe terenul celor de la CSU Craiova.
2014-12-05 03:24:33
Rusescu a scris istorie pe "Ion Oblemenco"!
Steaua s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei TIMISOREANA dupa ce a trecut, cu 1-0, de CS Universitatea Craiova, in ultima partida din istorie disputata pe Stadionul "Ion Oblemenco".
2012-01-13 13:46:19
Preturile biletelor pentru Steaua - FC Twente
FC Steaua Bucuresti face cunoscut tuturor suporterilor, ca incepe punerea in vanzare a biletelor pentru meciul din UEFA Europa League contra echipei olandeze FC Twente.
2011-05-01 23:13:01
Steaua - Gloria Bistrita 3-1
Echipa noastra a castigat detasat partida cu Gloria Bistrita, mult mai clar decat o arata scorul final.
2011-04-29 10:35:40
Pandurii Tg Jiu - Steaua 1-1
Egal greu cu Pandurii
2011-04-26 00:04:33
Steaua - Dinamo 0-1
Dupa o prima repriza dominata categoric de echipa noastra a urmat o repriza secunda in care tot Steaua a controlat jocul dar Dinamo a marcat la singura ocazie avuta pe parcursul intregului meci.
2011-04-21 23:55:05
Steaua - Brasov 0-0
In semifinalele Cupei Romaniei, Steaua a remizat pe teren propriu cu FC Brasov dupa un meci lipsit de ocazii clare de gol.
2011-04-18 18:37:53
Conferinta de presa
FC Steaua Bucuresti anunta ca sambata, 30 Aprilie, la ora 13:00, antrenorul principal al Stelei, Sorin Cartu va sustine o conferinta de presa.
2011-04-16 20:37:15
Sportul Studentesc - Steaua 1-2
Meciul din Regie a avut doua reprize complet diferite.
2011-04-14 06:57:14
Steaua - Otelul 1-0
Steaua a castigat in fata Otelului intr-un meci pe care l-a dominat de la un capat la celalat
2011-04-11 21:35:23
FC Steaua Bucuresti anunta ca marti, 12 Aprilie, la ora 13:00, antrenorul principal al Stelei, Sorin Cartu va sustine o conferinta de presa.
2011-04-11 00:49:41
Astra Ploiesti - Steaua 1-0
Steaua nu a mai repetat jocul bun din etapa precedenta si a pierdut jocul de la Ploiesti dupa un gol de exceptie marcat de Mihalache in minutele de prelungire.
2011-04-07 17:48:58
FC Steaua Bucuresti anunta ca vineri, 8 Aprilie, la ora 13:00, antrenorul principal al Stelei, Sorin Cartu va sustine o conferinta de presa.
2011-04-05 23:45:16
Victorie clara
Steaua a controlat meciul de la un capat la celalat si a castigat partida cu Unirea Urziceni cu 5-0
2011-04-02 22:01:30
FC Timisoara - Steaua 0-0
Steaua a ratat trei puncte pe care le merita cu prisosinta dupa aspectul jocului si dupa ocaziile avute.
2011-03-30 11:54:12
FC Steaua Bucuresti anunta ca joi, 31 Martie, la ora 12:00, antrenorul principal al Stelei, Sorin Cartu va sustine o conferinta de presa.
2011-03-26 19:40:29
Dacia Chisinau - Steaua Bucuresti 0-4
Steaua a fost primita extraordinar in capitala Moldovei si echipa noastra i-a rasplatit pe numerosii sai suporteri cu o evolutie incantatoare.
2011-03-24 18:28:55
Deplasare la Chisinau
FC Steaua Bucuresti anunta programul oficial al deplasarii echipei noastre la Chisinau, pentru partida cu Dacia Chisinau
2011-03-19 23:39:02
Steaua - FC Vaslui 1-1
Steaua si Vaslui au oferit un meci frumos spectatorilor prezenti pe stadionul Ghencea.