Juan Toja la Aris Salonic
Juan Toja la Aris Salonic
FC Steaua anunta transferul mijlocasului columbian Juan Toja la Aris Salonic, echipa din prima liga din Grecia.
Miercuri 21 Iul 2010 21:36
Toja a semnat o intelegere valabila pe trei ani cu Aris Salonic si paraseste clubul nostru dupa doi ani petrecuti in tricoul ros-albastru.

Clubul nostru ii multumeste pentru evolutia sa la Steaua si ii ureaza mult succes alaturi de noua sa echipa!
"
""
--> Niciun jucator promo.
Nike City Insurance FCSB Netbet Bigotti
Acesta este unicul site oficial al FCSB si este marca inregistrata © FC FCSB SA. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FCSB. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa folositi adresa de email contact@steauafc.ro. Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare. Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul.