- nespecificat -

Stiri despre Marius Onofras
2013-04-08 13:41:49
Victorie obtinuta cu sacrificii mari!
Steaua a castigat fara drept de apel partida cu CSMS Iasi, scor 3-1 si s-a distantat la 16 puncte de locul doi in clasament, ocupat de catre Astra Giurgiu.
2012-09-17 18:53:26
Steaua a revenit in fotoliul de lider!
Steaua s-a impus, fara probleme, scor 3-0, pe terenul ultimei clasate, CSMS Iasi si a revenit pe prima pozitie a clasamentului Ligii I, cu 19 puncte dupa opt etape.
2011-05-21 20:06:56
Victorie cu CFR Cluj
Steaua a castigat astazi cu scorul de 3-1 in fata celor de la CFR Cluj si si-a asigurat locul in Europa League.
2011-05-01 23:13:01
Steaua - Gloria Bistrita 3-1
Echipa noastra a castigat detasat partida cu Gloria Bistrita, mult mai clar decat o arata scorul final.
2011-04-29 10:35:40
Pandurii Tg Jiu - Steaua 1-1
Egal greu cu Pandurii
2011-04-26 00:04:33
Steaua - Dinamo 0-1
Dupa o prima repriza dominata categoric de echipa noastra a urmat o repriza secunda in care tot Steaua a controlat jocul dar Dinamo a marcat la singura ocazie avuta pe parcursul intregului meci.
2011-04-16 20:37:15
Sportul Studentesc - Steaua 1-2
Meciul din Regie a avut doua reprize complet diferite.
2011-04-14 06:57:14
Steaua - Otelul 1-0
Steaua a castigat in fata Otelului intr-un meci pe care l-a dominat de la un capat la celalat
2011-04-11 00:49:41
Astra Ploiesti - Steaua 1-0
Steaua nu a mai repetat jocul bun din etapa precedenta si a pierdut jocul de la Ploiesti dupa un gol de exceptie marcat de Mihalache in minutele de prelungire.
2011-04-05 23:45:16
Victorie clara
Steaua a controlat meciul de la un capat la celalat si a castigat partida cu Unirea Urziceni cu 5-0