cautare avansata stiri
- cauta
Octombrie 2017
08 Oct 2017 13:44
Bilete pentru meciurile de UEFA Europa League!
FC Steaua Bucuresti anunta ca a pus in vanzare online biletele pentru partidele cu Hapoel Beer Sheva si FC Lugano, pe care ros-albastrii le vor disputa, pe teren propriu, in Grupa G a UEFA Europa League, pe 2 noiembrie, respectiv 7 decembrie.

02 Oct 2017 00:12
Victorie spectaculoasa la Brasov!
FC Steaua Bucuresti a incheiat turul sezonului regular cu o victorie spectaculoasa, scor 4-0, impotriva celor de la OSK Sepsi, intr-o partida disputata la Brasov.

Septembrie 2017
29 Sep 2017 01:15
Steaua conduce grupa in UEFA Europa League!
FC Steaua Bucuresti a obtinut o victorie cu emotii in deplasarea de la Lucerna, impotriva celor de la FC Lugano, scor 2-1, in a doua etapa a Grupei G din UEFA Europa League.

25 Sep 2017 00:36
A fost Derby cu adevarat!
FC Steaua Bucuresti a obtinut o victorie superba si pe deplin meritata in Derby, scor 1-0, la capatul unei partide extrem de antrenante pentru spectatori si pentru cei din fata televizoarelor.

22 Sep 2017 03:53
Doar egal, desi se putea mai mult!
FC Steaua Bucuresti a remizat, scor 1-1, pe terenul liderului CFR Cluj, dupa o partida in care brigada de arbitri condusa de Ovidiu Hateganu a comis doua greseli in defavoarea Stelei si una in defavoarea gazdelor.

19 Sep 2017 10:09
Acreditari pentru Derby si pentru Lugano-Steaua!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FC Steaua Bucuresti si FC Dinamo Bucuresti, de duminica seara (20:30 - National Arena), contand pentru a douasprezecea etapa a Ligii 1, editia 2017-2018, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 22 septembrie, la ora 12:00.

18 Sep 2017 00:25
Festival de goluri pe National Arena!
FC Steaua Bucuresti a castigat clar, scor 4-0, partida cu CS Gaz Metan Medias, contand pentru etapa a zecea a Ligii 1 si se mentine la 4 puncte in urma liderului CFR Cluj, chiar inaintea rundei in care cele doua echipe se vor intalni pentru prima data in acest sezon.

15 Sep 2017 13:25
Bilete pentru Derby, de vineri la case!
FC Steaua Bucuresti anunta ca vineri, 22 septembrie, va pune in vanzare, la casele de la National Arena, biletele pentru Derby, care va avea loc duminica, pe acelasi stadion, incepand cu ora 20:30.

15 Sep 2017 11:57
Bilete pentru Steaua - Gaz Metan, de sambata la case!
FC Steaua Bucuresti anunta ca va pune in vanzare sambata, la case, biletele pentru partida cu CS Gaz Metan, din etapa a zecea a sezonului 2017-2018, care va avea loc duminica, incepand cu ora 20:30, pe National Arena.

15 Sep 2017 11:42
Debut de senzatie in Europa League!
FC Steaua Bucuresti a invins-o pe FC Viktoria Plzen la scor de neprezentare, scor 3-0, in prima etapa a Grupei G din UEFA Europa League.

14 Sep 2017 15:15
Acreditari pentru Steaua - Gaz Metan Medias!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FC Steaua Bucuresti si CS Gaz Metan Medias, de duminica seara (20:30 - National Arena), contand pentru a zecea etapa a Ligii 1, editia 2017-2018, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 15 septembrie, la ora 21:00.

10 Sep 2017 01:57
Prima infrangere, pe terenul campioanei!
FC Steaua Bucuresti a pierdut, pe fondul unui joc sub asteptari, partida din deplasare, de la Ovidiu, impotriva celor de la FC Viitorul, scor 0-1.

06 Sep 2017 10:27
Bilete pentru Steaua - Plzen, de marti la case!
FC Steaua Bucuresti anunta ca marti, 12 septembrie, va pune in vanzare, la casele de la National Arena, biletele pentru partida cu FC Viktoria Plzen, din prima etapa a Grupei G din UEFA Europa League (joi, 22:05).

04 Sep 2017 12:04
Acreditari de presa si program Steaua - Viktoria Plzen!
FC Steaua Bucuresti anunta ca perioada de acreditare pentru partida cu FC Viktoria Plzen, din prima etapa a Grupei G din UEFA Europa League, de joi, 14 septembrie (22:05 - National Arena), s-a incheiat.

August 2017
28 Aug 2017 00:46
Ros-albastrii, in coasta liderului CFR!
FC Steaua Bucuresti a obtinut o victorie clara, scor 2-0, impotriva celor de la FC Botosani, care au reprezentat revelatia inceputului de sezon.

25 Aug 2017 16:49
Steaua-Plzen, runda a doua!
FC Steaua Bucuresti si-a aflat vineri adversarii din grupele UEFA Europa League, in urma tragerii la sorti de la Monaco.

25 Aug 2017 12:59
Bilete pentru Steaua-Botosani, sambata la case!
FC Steaua Bucuresti anunta ca va pune in vanzare sambata, la case, biletele pentru partida cu FC Botosani, din etapa a opta a sezonului 2017-2018, care va avea loc duminica, incepand cu ora 21:00, pe National Arena.

24 Aug 2017 11:43
Acreditari pentru Steaua - FC Botosani!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FC Steaua Bucuresti si FC Botosani, de duminica seara (21:00 - National Arena), contand pentru a opta etapa a Ligii 1, editia 2017-2018, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 25 august, la ora 21:00.

24 Aug 2017 11:37
Infrangere la un scor prea dur!
FC Steaua Bucuresti a ratat sansa calificarii in grupele UEFA Champions League, dupa ce a pierdut, pe teren propriu, scor 1-5, impotriva celor de la Sporting Clube de Portugal, in mansa retur a play-off-ului (0-0 la Lisabona).

23 Aug 2017 18:49
Bine ai venit, Bogdan Planic!
FC Steaua Bucuresti anunta transferul lui Bogdan Planic, provenit de la FK Vojvodina Novi Sad.

"
""
Shell Helix
--> Niciun jucator promo.
Nike City Insurance FCSB Netbet Kia
Acesta este unicul site oficial al F.C. Steaua si este marca inregistrata © F.C. Steaua. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FC Steaua. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa folositi adresa de email contact@steauafc.ro. Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare. Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul.
Coperta Creative Society