cautare avansata stiri
- cauta
Martie 2019
16 Mar 2019 10:53
Sase jucatori convocati la echipele nationale!
FCSB anunta ca sase dintre jucatorii nostri au fost convocati de selectionerii Cosmin Contra si Mirel Radoi pentru jocurile pe care Romania si Romania U21 le vor disputa Ón urmatoarele doua saptamani.

Ianuarie 2019
20 Ian 2019 18:07
Bine ai venit, Ioan Hora!
FCSB anunța legitimarea jucatorului Ioan Hora, care a evoluat, in sezonul precedent, pentru turcii de la Akhisarspor.

17 Ian 2019 21:26
Egal in primul amical din 2019
FCSB a remizat, scor 0-0, in prima partida amicala din 2019, impotriva elvetienilor de la FC Luzern.

15 Ian 2019 23:35
Bine ai venit, Adrian Stoian!
FCSB anunta legitimarea lui Adrian Stoian, jucator provenit de la FC Crotone, din liga a doua italiana.

Decembrie 2018
28 Dec 2018 09:09
Multumim, Nicolae Dica!
FCSB anunta despartirea de antrenorul Nicolae Dica, tehnician care a pregatit echipa noastra in ultimul an si jumatate.

Noiembrie 2018
02 Noi 2018 09:19
Cupa Romaniei, obiectiv ratat din nou!
FCSB a pierdut cu 2-1 pe terenul celor de la FC Dunarea Calarasi, intr-o partida contand pentru optimile Cupei Romaniei si parasesc, astfel, prematur, a doua competitie ca valoarea din fotbalul autohton.

Octombrie 2018
27 Oct 2018 22:40
Dubla lui Gnohere readuce lideratul!
FCSB s-a impus sambata seara cu 2-1 impotriva celor de la FC Voluntari, intr-o partida contand pentru ultima etapa a turului de campionat si a urcat, cel putin pana duminica seara, pe prima pozitie in clasamentul Ligii 1.

04 Oct 2018 15:32
Ros-albastrii convocati la echipele nationale!
FCSB va avea sapte jucatori la echipele nationale de seniori si U21 ale Romaniei, care vor disputa jocuri oficiale in perioada urmatoare.

01 Oct 2018 10:31
Victorie clara a liderului!
FCSB a obtinut o noua victorie in Liga 1, de data aceasta impotriva nou promovatei AFC Hermannstadt, scor 3-1.

Septembrie 2018
28 Sep 2018 11:37
Dunarea Calarasi, adversarul din optimi!
Dupa ce a obtinut calificarea in optimile de finala ale Cupei Romaniei, castigand cu 1-0, pe terenul celor de la Unirea Alba Iulia, FCSB si-a aflat vineri adversarii din urmatoarea faza a competitiei.

28 Sep 2018 02:31
Obiectiv indeplinit pentru ros-albastri!
FCSB a obtinut calificarea in optimile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce s-a impus cu 1-0 pe terenul celor de la Unirea Alba Iulia.

24 Sep 2018 11:51
Ros-albastrii, lideri solitari ai Ligii 1!
FCSB s-a impus cu 2-0 in partida disputata impotriva celor de la AFC Dunarea Calarasi, pe teren propriu si ramane lider solitar al Ligii 1, cu 18 puncte.

18 Sep 2018 18:11
Saisprezecimi pe terenul Unirii Alba Iulia!
FCSB si-a aflat marti dupa-amiaza adversarii din saisprezecimile Cupei Romaniei.

12 Sep 2018 11:09
Evolutiile jucatorilor nostri la echipele nationale!
FCSB a avut opt jucatori selectionati la loturile de seniori si tineret ale Romaniei, care au disputat meciuri in UEFA Nations League, respectiv in preliminariile EURO2019.

03 Sep 2018 01:30
Doar egal dupa un debut de meci furtunos!
FCSB a ratat sansa de a se desprinde de ocupanta locului secund, CFR Cluj, remizand, scor 2-2, impotriva celor de la FC Botosani.

August 2018
25 Aug 2018 11:10
Bine ai venit, Hristo Zlatinski!
FCSB anunta ca a ajuns la un acord cu Hristo Zlatinski, jucator care a semnat un contract valabil pentru un sezon, cu optiune de prelungire pentru inca unul.

06 Aug 2018 14:39
Raul Rusescu, inapoi acasa!
FCSB anunta ca Raul Rusescu va imbraca tricoul ros-albastru in urmatoarele doua sezoane.

Iulie 2018
10 Iul 2018 00:36
Infrangere nedreapta pentru ros-albastri!
FCSB a pierdut cu 2-1 partida amicala disputata impotriva celor de la PAOK FC, insa rezultatul nu a fost unul echitabil, in conditiile in care ros-albastrii au ratat, in a doua parte, cel putin patru ocazii uriase de a inscrie.

08 Iul 2018 00:32
Rezultat echitabil dupa un meci bun!
FCSB a obtinut un rezultat de egalitate, scor 1-1, impotriva celor de la AFC Ajax, in a doua partida amicala a turneului de pregatire din Olanda.

05 Iul 2018 00:42
Joc foarte bun, rezultat mincinos!
FCSB a obtinut doar o remiza, scor 1-1, impotriva celor de la Club Brugge KV, intr-o partida pe care a dominat-o si pe care merita sa o castige.

"
""
--> Niciun jucator promo.
Nike City Insurance FCSB Netbet Bigotti
Acesta este unicul site oficial al FCSB si este marca inregistrata © FC FCSB SA. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FCSB. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa folositi adresa de email contact@steauafc.ro. Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare. Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul.