cautare avansata stiri
- cauta
Aprilie 2019
21 Apr 2019 22:04
Titlul 27, tot mai departe!
FCSB a obtinut doar un rezultat de egalitate, 1-1, pe terenul celor de la FC Viitorul si a ramas la cinci puncte in urma liderului CFR Cluj, cu patru etape inainte de finalul sezonului.

Martie 2019
17 Mar 2019 22:40
Gustul victoriei a revenit!
FCSB a obtinut prima victorie din play-off, scor 2-0, pe terenul celor de la Astra Giurgiu, o echipa care mai mereu le-a facut mari probleme ros-albastrilor.

Februarie 2019
18 Feb 2019 21:52
Doar remiza pe terenul lanternei rosii!
FCSB nu a fost in stare sa profite de un nou pas gresit al liderului CFR Cluj si a incheiat la egalitate, scor 0-0, ultima partida a etapei, pe terenul celor de la CS Concordia Chiajna.

11 Feb 2019 22:40
Ros-albastrii revin in coasta liderului!
FCSB a obtinut o victorie la scor de neprezentare impotriva celor de la FC Hermannstadt si s-a apropiat din nou la trei puncte de liderul CFR Cluj, care a pierdut la Craiova.

Noiembrie 2018
05 Noi 2018 10:32
Ros-albastrii se mentin aproape de lider!
FCSB s-a impus impotriva celor de la Astra Giurgiu, scor 1-0, in prima etapa a returului Ligii 1 si ramane la doua puncte in urma liderului CFR Cluj.

Octombrie 2018
01 Oct 2018 10:31
Victorie clara a liderului!
FCSB a obtinut o noua victorie in Liga 1, de data aceasta impotriva nou promovatei AFC Hermannstadt, scor 3-1.

August 2018
19 Aug 2018 23:59
Victorie de serviciu pentru ros-albastri!
FCSB a castigat cu 2-0 partida din a cincea etapa a Ligii 1, impotriva celor de la Sepsi OSK si se mentine la un punct in spatele liderului CFR Cluj.

Mai 2018
21 Mai 2018 00:33
Titlul 27, amanat din nou!
FCSB a ratat, pentru al treilea an consecutiv, sansa de a-si trece in palmares cel de-al 27-lea titlu de campioana, care a fost castigat de CFR Cluj, cu doar un punct avans.

07 Mai 2018 08:28
7 mai 1986. Ziua care a schimbat istoria!
FC Steaua Bucuresti aniverseaza luni, 7 mai, implinirea a 32 de ani de la cucerirea Cupei Campionilor Europeni, pe stadionul Ramon Sanchez Pizjuan, din Sevilla, dupa ce o invingea, cu 2-0, pe FC Barcelona.

Martie 2018
28 Mar 2018 09:21
Evolutiile jucatorilor de la echipele nationale!
Ros-albastrii urmeaza sa revina, duminica seara, pe teren, in partida cu CSM Politehnica Iasi, din a treia etapa a play-off-ului Ligii 1.

Februarie 2018
26 Feb 2018 01:16
Final de sezon cu victorie!
FC Steaua Bucuresti a incheiat sezonul regular cu o victorie, scor 2-0, impotriva celor de la Sepsi OSK, dupa o partida complicata, disputata in conditii atmosferice dificile.

Decembrie 2017
18 Dec 2017 13:37
Final de an fericit pentru stelisti!
FC Steaua Bucuresti a castigat cu 2-0 ultima partida din 2017, impotriva campioanei en titre FC Viitorul si s-a apropiat la doua puncte de liderul CFR Cluj, cu patru etape inainte de finalul sezonului regular.

01 Dec 2017 12:45
Calificare fara emotii in sferturile Cupei Romaniei!
FC Steaua Bucuresti a obtinut o victorie fara drept de apel in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, scor 3-0, pe terenul celor de la ACS Poli Timisoara.

Octombrie 2017
23 Oct 2017 00:37
Record absolut pe National Arena!
FC Steaua Bucuresti a stabilit, duminica seara, noul record al Arenei Nationale, scor 7-0, impotriva celor de la ACS Poli Timisoara.

Septembrie 2017
25 Sep 2017 00:36
A fost Derby cu adevarat!
FC Steaua Bucuresti a obtinut o victorie superba si pe deplin meritata in Derby, scor 1-0, la capatul unei partide extrem de antrenante pentru spectatori si pentru cei din fata televizoarelor.

18 Sep 2017 00:25
Festival de goluri pe National Arena!
FC Steaua Bucuresti a castigat clar, scor 4-0, partida cu CS Gaz Metan Medias, contand pentru etapa a zecea a Ligii 1 si se mentine la 4 puncte in urma liderului CFR Cluj, chiar inaintea rundei in care cele doua echipe se vor intalni pentru prima data in acest sezon.

10 Sep 2017 01:57
Prima infrangere, pe terenul campioanei!
FC Steaua Bucuresti a pierdut, pe fondul unui joc sub asteptari, partida din deplasare, de la Ovidiu, impotriva celor de la FC Viitorul, scor 0-1.

August 2017
20 Aug 2017 10:57
Victorie cu emotii, dar importanta la Ploiesti!
FC Steaua Bucuresti a obtinut o victorie la limita, scor 2-1, impotriva celor de la Juventus Bucuresti, in partida disputata la Ploiesti, contand pentru etapa a saptea a Ligii 1.

Iulie 2017
31 Iul 2017 00:50
Primul pas gresit in campionat!
FC Steaua Bucuresti a obtinut doar o remiza, scor 1-1, impotriva celor de la CS Universitatea Craiova, intr-o partida contand pentru etapa a 3-a a Ligii 1.

17 Iul 2017 11:29
Victorie cu emotii la debut!
FC Steaua Bucuresti a avut parte de un debut cu emotii in editia centenara a Ligii 1, reusind sa invinga Super Campioana Romaniei, FC Voluntari, scor 2-1, gratie unul gol inscris in minutul 90+2.

"
""
--> Niciun jucator promo.
Nike City Insurance FCSB Netbet Bigotti
Acesta este unicul site oficial al FCSB si este marca inregistrata © FC FCSB SA. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FCSB. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa folositi adresa de email contact@steauafc.ro. Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare. Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul.