cautare avansata stiri
- cauta
Mai 2019
05 Mai 2019 23:16
Ros-albastrii amana deznodamantul inca o etapa!
FCSB mentine suspansul pe finalul sezonului, dupa ce a obtinut o noua victorie impotriva celor de la CS Universitatea Craiova, 2-0, gratie golurilor reusite de Florin Tanase si Dennis Man.

Aprilie 2019
29 Apr 2019 05:50
Victorie la limita in duminica Pastelui!
FCSB a castigat partida de pe teren propriu impotriva Astrei cu 1-0 si s-a apropiat la doua puncte de liderul CFR Cluj, care urmeaza sa o intalneasca pe Viitorul.

27 Apr 2019 10:21
Paste Fericit!
-

24 Apr 2019 06:59
Acreditari de presa pentru FCSB - Astra!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si Astra Giurgiu, de duminica seara (21:00 - Arena Nationala), contand pentru etapa a saptea din play-off-ul Ligii 1, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 26 aprilie, la ora 15:00.

21 Apr 2019 22:04
Titlul 27, tot mai departe!
FCSB a obtinut doar un rezultat de egalitate, 1-1, pe terenul celor de la FC Viitorul si a ramas la cinci puncte in urma liderului CFR Cluj, cu patru etape inainte de finalul sezonului.

17 Apr 2019 13:30
Bilete pentru FCSB-Astra, de sambata la case!
FCSB anunta ca sambata va pune in vanzare la case biletele pentru partida cu Astra Giurgiu, contand pentru a saptea etapa din play-off, care se va disputa duminica, 28 aprilie, incepand cu 21:00, pe Arena Nationala.

14 Apr 2019 22:14
O noua sansa ratata!
FCSB a terminat la egalitate, scor 0-0, partida de pe terenul liderului CFR Cluj si a ratat sansa de a-i egala pe ardeleni in fruntea clasamentului Ligii 1.

08 Apr 2019 21:52
Ros-albastrii incing lupta la titlu!
FCSB a obtinut a treia victorie consecutiva din play-off, 2-0 cu Sepsi OSK si s-a apropiat la trei puncte de liderul CFR, pe care urmeaza sa il intalneasca duminica viitoare, chiar la Cluj.

08 Apr 2019 06:49
Situatia financiara FCSB!
Mai jos puteti regasi situatia financiara a clubului nostru din ultimii doi ani:

03 Apr 2019 10:10
Acreditari pentru FCSB - Sepsi OSK!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si Sepsi OSK, de luni seara (21:00 - Arena Nationala), contand pentru etapa a patra din play-off-ul Ligii 1, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 5 aprilie, la ora 21:00.

02 Apr 2019 10:26
Bilete pentru FCSB - Sepsi, disponibile la case!
FCSB anunta ca a pus in vanzare la case biletele pentru partida cu Sepsi OSK, contand pentru a patra etapa din play-off, care se va disputa luni, 8 aprilie, incepand cu 21:00, pe Arena Nationala.

Martie 2019
31 Mar 2019 22:46
Deja-vu cu olteni pe Arena Nationala!
FCSB s-a impus din nou cu 3-2 impotriva celor de la CS Universitatea Craiova, de aceasta data in play-off-ul Ligii 1. Ioan Hora, Dennis Man si Harlem Gnohere au inscris pentru ros-albastri, in timp ce Nicusor Bancu, din penalty si Alexandru Cicaldau.

25 Mar 2019 09:53
Acreditari pentru FCSB - Craiova!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si CS Universitatea Craiova, de duminica seara (20:30 - Arena Nationala), contand pentru etapa a treia din play-off-ul Ligii 1, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana joi, 28 martie, la ora 21:00.

20 Mar 2019 13:36
Bilete pentru FCSB - Craiova, de vineri la case!
FCSB anunta ca, incepand de vineri, va pune in vanzare la case biletele pentru partida cu CS Universitatea Craiova, contand pentru a treia etapa din play-off, care se va disputa duminica, 31 martie, incepand cu 20:30, pe Arena Nationala.

17 Mar 2019 22:40
Gustul victoriei a revenit!
FCSB a obtinut prima victorie din play-off, scor 2-0, pe terenul celor de la Astra Giurgiu, o echipa care mai mereu le-a facut mari probleme ros-albastrilor.

16 Mar 2019 10:53
Sase jucatori convocati la echipele nationale!
FCSB anunta ca sase dintre jucatorii nostri au fost convocati de selectionerii Cosmin Contra si Mirel Radoi pentru jocurile pe care Romania si Romania U21 le vor disputa īn urmatoarele doua saptamani.

11 Mar 2019 22:53
Surpriza sezonului la inceput de play-off!
FCSB si-a ingreunat situatia in lupta la titlu inca din prima etapa de play-off, pierzānd pe teren propriu impotriva celor de la FC Viitorul, intr-o partida in care oaspetii s-au apropiat de trei ori de poarta lui Balgradean.

06 Mar 2019 09:27
Bilete pentru FCSB - Viitorul, la case!
FCSB anunta ca a pus in vanzare la case biletele pentru partida cu FC Viitorul, contand pentru prima etapa din play-off-ul Ligii 1, care se va disputa luni, 11 martie, incepand cu 20:30, pe Arena Nationala.

05 Mar 2019 10:19
Acreditari de presa pentru FCSB - FC Viitorul!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si FC Viitorul, de luni seara (20:30 - Arena Nationala), contand pentru prima etapa de play-off a Ligii 1, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 8 martie, la ora 12:00.

04 Mar 2019 11:00
FCSB - Viitorul, primul meci din play-off!
FCSB si-a aflat adversarii din play-off, odata cu disputarea ultimelor jocuri din sezonul regular al Ligii 1, editia 2018-2019.

"
""
--> Niciun jucator promo.
Nike City Insurance FCSB Netbet Bigotti
Acesta este unicul site oficial al FCSB si este marca inregistrata © FC FCSB SA. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FCSB. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa folositi adresa de email contact@steauafc.ro. Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare. Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul.