cautare avansata stiri
- cauta
Februarie 2019
24 Feb 2019 22:46
Victorie superba intr-o zi magica!
FCSB a obtinut o victorie extraordinara impotriva celor de la CS Universitatea Craiova, scor 3-2, dupa un joc spectaculos de pe Arena Nationala.

Octombrie 2018
03 Oct 2018 11:42
Acreditari de presa pentru FCSB - Concordia!
Jurnalistii care doresc sa se acrediteze pentru meciul FCSB - CS Concordia Chiajna, care se va disputa duminica, 7 octombrie, pe Stadionul "Anghel Iordanescu", din Voluntari, o pot face pana vineri, 5 octombrie, ora 18:00, prin email la media@steauafc.com.

Septembrie 2018
19 Sep 2018 10:45
Acreditari pentru FCSB - AFC Dunarea!
Jurnalistii care doresc sa se acrediteze pentru meciul FCSB - AFC Dunarea Calarasi, care se va disputa duminica, 23 septembrie, pe Stadionul "Anghel Iordanescu", din Voluntari, o pot face pana vineri, 21 septembrie, ora 18:00, prin email la media@steauafc.com.

August 2018
29 Aug 2018 14:20
FCSB - FC Botosani, la Voluntari!
FCSB anunta ca partida cu FC Botosani, contand pentru etapa a saptea a Ligii 1, se va disputa duminica seara, incepand cu ora 21:30, pe Stadionul "Anghel Iordanescu", din Voluntari.

27 Aug 2018 12:09
Acreditari pentru FCSB - SK Rapid Viena!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si SK Rapid Viena, de joi, 30 august, (21:30 - Arena Națională), contand pentru mansa secunda a play-off-ului UEFA Europa League, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana luni, 27 august, la ora 21:00.

16 Aug 2018 14:16
Acreditari pentru FCSB - Sepsi OSK!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si Sepsi OSK, de duminica seara (18:00 - Arena Nationala), contand pentru a cincea etapa de campionat, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 17 august, la ora 18:00.

10 Aug 2018 10:38
Acreditari pentru FCSB - Hajduk Split!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si HNK Hajduk Split, de joi seara (21:30 - National Arena), contand pentru mansa secunda a turului 3 preliminar al UEFA Europa League, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana luni, 13 august, la ora 21:00.

01 Aug 2018 10:50
Acreditari pentru FCSB - FC Politehnica Iasi!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si FC Politehnica Iasi, de duminica seara (21:00 - Arena Nationala), contand pentru a treia etapa de campionat, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 3 august, la ora 18:00.

Iulie 2018
29 Iul 2018 11:52
Acreditari de presa pentru FCSB - NK Rudar Velenje!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si NK Rudar Velenje, de joi seara (21:30 - National Arena), contand pentru mansa secunda a turului 2 preliminar al UEFA Europa League, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana marti, 31 iulie, la ora 18:00.

23 Iul 2018 12:28
Acreditari de presa pentru Derby!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si FC Dinamo, de duminica seara (21:00 - National Arena), contand pentru a doua etapa de campionat, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana joi, 26 iulie, la ora 18:00.

20 Iul 2018 14:03
Vii la Derby si poti castiga noul Kia Ceed!
FCSB si sponsorul Kia Motors Romania le-au pregatit suporterilor nostri o mare surpriza!

20 Iul 2018 08:41
NK Rudar Velenje, primul pas spre Europa!
FCSB va juca in al doilea tur preliminar al UEFA Europa League impotriva slovenilor de la NK Rudar Velenje.

Iunie 2018
07 Iun 2018 13:51
71 de ani! Traditia continua!
FCSB aniverseaza astazi, 7 iunie, 71 de ani de la infiintarea celui mai mare club din istoria fotbalului romanesc. In 1947, printr-un ordin al Ministrului Armatei Regale, Generalul Mihail Lascar, lua nastere ASA Bucuresti, iar primul meci din istorie al echipei a avut loc pe data de 24 august 1947.

Mai 2018
15 Mai 2018 20:47
Odihneste-te in pace, Cristian Topescu!
FCSB isi exprima regretul la auzul trecerii in nefiinta a marelui comentator sportiv, jurnalist si sportiv Cristian Topescu, plecat dintre noi pe 15 mai 2018, la varsta de 81 de ani.

15 Mai 2018 11:00
Acreditari pentru FCSB - Astra!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FCSB si Astra Giurgiu, de duminica seara (20:45 - Arena Nationala), contand pentru ultima etapa din play-off, editia 2017-2018, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 18 mai, la ora 12:00.

08 Mai 2018 09:11
Outsideri in lupta pentru titlu!
FC Steaua Bucuresti a pierdut, dramatic, scor 1-0, partida de la Iasi si a devenit, din favorita la castigarea titlului, doar outsider, cu doua etape inainte de incheierea sezonului.

07 Mai 2018 08:28
7 mai 1986. Ziua care a schimbat istoria!
FC Steaua Bucuresti aniverseaza luni, 7 mai, implinirea a 32 de ani de la cucerirea Cupei Campionilor Europeni, pe stadionul Ramon Sanchez Pizjuan, din Sevilla, dupa ce o invingea, cu 2-0, pe FC Barcelona.

Aprilie 2018
30 Apr 2018 01:18
Thriller pe Arena Nationala! Se joaca!
FC Steaua Bucuresti a terminat, pentru a patra oara in acest sezon, la egalitate, cu acelasi scor, 1-1, impotriva contracandidatei la titlu, CFR Cluj.

24 Apr 2018 11:18
Acreditari de presa pentru Steaua - CFR!
Jurnalistii care doresc sa participe la partida dintre FC Steaua Bucuresti si CFR Cluj, de duminica seara (20:45 - National Arena), contand pentru a sasea etapa din play-off, editia 2017-2018, sunt rugati sa trimita solicitarile de acreditare pana vineri, 27 aprilie, la ora 12:00.

23 Apr 2018 22:20
Dumnezeu sa te odihneasca, Vasile Angheloiu!
FC Steaua Bucuresti isi exprima regretul la auzul trecerii in nefiinta, la varsta de 67 de ani, a lui Vasile Angheloiu, fost membru in staff-ul administrativ al clubului nostru in perioada 1995-2005.

"
""
--> Niciun jucator promo.
Nike City Insurance FCSB Netbet Bigotti
Acesta este unicul site oficial al FCSB si este marca inregistrata © FC FCSB SA. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FCSB. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa folositi adresa de email contact@steauafc.ro. Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare. Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul.